• משופץ
Hamiledyi זוחל השטיח,גידול אניה,לטאה הכלוב אניה,צבים חום מחצלת,זיקית מצעים,איגואנה המצע,זוחל השטיח על דרקון מזוקן,צבים,נחשים על ידי BLSMU (39.4 & quot; x 19.7)

Hamiledyi זוחל השטיח,גידול אניה,לטאה הכלוב אניה,צבים חום מחצלת,זיקית מצעים,איגואנה המצע,זוחל השטיח על דרקון מזוקן,צבים,נחשים

ILS 22.48

❤ מפרט גודל : 39.4 & quot; x 19.7".האריזה כוללת : 1 x זוחל השטיח.מתאים לזוחלים גידול אביזרים, צפרדע גידול אניה, זוחלים, אקווריום שטיח,וכו'. ❤ שטיח גודל ניתן לחתוך - אם אתה חושב הזוחל הרצפה שטיח גדול מדי, אפשר לחתוך את אורך או רוחב של המשטח עם מספריים כדי להתאים את החלק התחתון של הטנק שלך.ברגע ירוק חממה מצע אניה מגיע, זה יכול להיות לשים את זוחל הביתה. ❤ קל לניקוי לשימוש חוזר - עמיד, רחיץ, מעשי זוחל השטיח ניתן להשתמש שוב ושוב נקי, שאינו רעיל, חסר ריח או חומרים סביבתיים, הגנה טבעית.בעת ניקוי, להפשיל את כל הזבל בשמיכה, ואז לנער את החול מהמזרון, יש לשטוף את המשטח עם מים קרים, לתלות אותו לייבוש.זה נראה טוב כמו חדש. ❤ נוח חומר. מתחסד גידול השטיחים מיוצרים בצפיפות גבוהה חומר סיבי, רך, סופג, לנשימה ונוחה, זוחלים, רגליים, מעיים והשיניים.אתה יכול גם להשתמש בו יחד השטיח הזה עם פלסטיק מחצלת. ❤ מאובטח הבחירות - בחירת מקום בטוח ומתאים מצע חשוב לבריאות חיית המחמד שלך.ב זוחל בתי גידול, טיפול אדמה, עץ, עלים, וחומרים אחרים ישירות מן הטבע יכול להכיל חומרים מזיקים שיכולים לגרום למחלה.זה רך, זוחל משטח מתאים עבור סוגים רבים של זוחלים, נחשים, צבים, לטאות וחרקים.זה מגן על הזוחלים מפני רטיבות, לכלוך ושריטות.עשוי בסיבים חומרים, זה מרגיש קל ונוח לטייל, לנוח על הבטן.לנער את השטיח לנער את הזבל, לשטוף עם מים, יבש כמו חדש.בהתאם מחמד סוג, זה יכול להיות כל הזמן יבש או רטוב על השטיח כדי ליצור סביבה נוחה עבור חיית המחמד.גדול גודל : 39.4*19.7 ב, ניתן לחתוך על פי דרישה.

המאפיינים הבסיסיים

ההצעות הטובות ביותר