• משופץ
1080P WiFi פאן/להטות את המצלמה דוב חום סטיילינג ראיית לילה מצלמת ראיית לילה בבית אינטרקום דו-כיווני עם סיבוב Bracke(Transl)

1080P WiFi פאן/להטות את המצלמה דוב חום סטיילינג ראיית לילה מצלמת ראיית לילה בבית אינטרקום דו-כיווני עם סיבוב Bracke(Transl)

ILS 65.69

✾【מרחוק טלפון נייד צפייה】מרחוק טלפון נייד צפייה, טלפון נייד ניתן לחבר מספר רב של מצלמות כדי לפקח על תרחישים שונים, כגון בתים, חנויות, חברות, מסעדות, מחסנים, וכו'. ✾【360 מעלות אופקי סיבוב】360 מעלות אופקי, סיבוב 120 מעלות אנכי, סיבוב, כל סיבוב ניטור.אחד‑לחץ על שיתוף, אתה יכול לחלוק את המצלמה עם משפחה, חברים, תומכים במספר רב של אנשים ניטור באינטרנט באותו הזמן. ✾【מספר שיטות אחסון】מספר שיטות אחסון, תמיכת מחשבים ניידים, ענן דיסק דינמי הקלטה ואחסון בכרטיס זיכרון.מגוון רחב של טכנולוגיית הצפנה של נתונים באמצעות חוזק גבוה הצפנה, למעשה להבטיח אבטחת מידע, אתה יכול לבחור הקלטה אוטומטית או הקלטה.אודיו דו‑כיוונית בזמן אמת, לקרוא, לאמץ מקצועי הפחתת רעש אלגוריתם, רעש רקע מסונן, הקול האנושי הוא אוסף ברורה, מיקרופון מרוחק איסוף, תקשורת יעילה מרחק מגיע כ-3 מטרים. ✾【קל לעלות】עם סיבוב התושבת עבור התקנה על קיר או תקרה הרכבה (אחרי הגדרת התמונה ב-180 מעלות הפוכה על האפליקציה, פיקוח מסך חיובי) להשיג מגוון רחב יותר, שלם יותר להציג.זה גם יכול להיות ממוקם על שולחן העבודה, מקרר, וכו'.תכונה : 1. דוב חום, סטיילינג, חמוד, אופנתי, נותן לך שונה ניטור ניסיון.הפעלת וידאו, את תוכן המאוחסן יהיה מאוחסנים באופן אוטומטי לפי תאריך, אשר נוח ניטור וצפייה בכל עת.2. טלפון נייד וצפייה מרחוק, טלפון נייד ניתן לחבר מספר רב של מצלמות כדי לפקח על תרחישים שונים, כגון בתים, חנויות, חברות, מסעדות, מחסנים, וכו'.3. עם סיבוב התושבת עבור התקנה על קיר או תקרה הרכבה (אחרי הגדרת התמונה ב-180 מעלות הפוכה על האפליקציה, פיקוח מסך חיובי) להשיג מגוון רחב יותר, שלם יותר להציג.זה גם יכול להיות ממוקם על שולחן העבודה, מקרר, וכו'.4. מספר שיטות אחסון, תמיכת מחשבים ניידים, ענן דיסק דינמי הקלטה ואחסון בכרטיס זיכרון.מגוון רחב של טכנולוגיית הצפנה של נתונים באמצעות חוזק גבוה הצפנה, למעשה להבטיח אבטחת מידע, אתה יכול לבחור הקלטה אוטומטית או הקלטה.5. 360 מעלות אופקי, סיבוב 120 מעלות אנכי, סיבוב, כל סיבוב ניטור.אחד‑לחץ על שיתוף, אתה יכול לחלוק את המצלמה עם משפחה, חברים, תומכים במספר רב של אנשים ניטור באינטרנט באותו הזמן.מפרט : סוג פריט : Wi Fi Camera Material : ABSColor : Brown Power אספקת מתח : 100-240 VImage חיישן : 2 MP CMOSImage קידוד סטנדרטי : ה 265 Video סטנדרטי : PALMonitoring איכות תמונה : 1920 x 1080 Video איכות : VGA ב 25fps Image זיהוי תנועה : Support Catch תמונות פונקציה : Support Minimum תאורה : 0.1 LUX/F1.2 Coding רגיל : ג ' 711 AAudio קלט : מובנה 45db microphone Audio פלט : מובנה 8 אוהם/1.5 וואט speaker Recording שיטה : הקלטה ידנית, זיהוי דינמי הקלטה, תזמון recording Video אחסון : מ.

המאפיינים הבסיסיים

Item Type:
WiFi Camera
Material:
ABS
Color:
Brown
Power Supply Voltage:
100-240V
Image Sensor:
2MP CMOS
Image Coding Standard:
 H.265
Video Standard:
PAL
Monitoring Image Quality:
1920 x 1080
Video Quality:
VGA at 25fps
Image Motion Detection:
Support
Catch Pictures Function:
Support
Minimum Illumination:
0.1LUX/F1.2
Coding Standard:
G.711A
Audio Input:
Built-in 45db microphone
Audio Output:
Built-in 8 ohm/1.5 watt speaker
Recording Method:
Manual recording, dynamic detection recording, timing recording
Video Storage:
M

ההצעות הטובות ביותר