• משופץ
Homyl 2 X מזין ציפור קערות, ציפור מזון להאכיל את הקערה להאכיל כוסות לתוכים Cockatiels

Homyl 2 X מזין ציפור קערות, ציפור מזון להאכיל את הקערה להאכיל כוסות לתוכים Cockatiels

ILS 30.00

* ניתן לאחסן מים או מזון.פלסטיק קשיח החומר יהיה עמיד. * קל לנקות על ידי שטיפה או ניגוב נקי לאחר השימוש. * פירות בצורת ציפור מזין לו משתמש כפול של מי שתייה ומזון. * נהדר מזין עבור ציפורים או תוכים קטנים. * מאכל הוא הכרחי עבור ציפורים בכלוב כדי להאכיל אותם מזון או מים.תיאור : בצורת פרי מזין ציפור יש כפולה משתמש של מי שתייה ומזון. - מאכל הוא הכרחי עבור ציפורים בכלוב כדי להאכיל אותם מזון או מים. - ניתן לאחסן מים או מזון.פלסטיק קשיח החומר יהיה עמיד. - קל לנקות על ידי שטיפה או ניגוב נקי לאחר השימוש. - נהדר, מזין עבור ציפורים או תוכים קטנים.מפרט : חומר : פלסטיק - דלעת גודל הגביע(Lx Wx H) : Approx. 11.8x8x6.5 ס " מ/4.65x3.15x2.56inch - חציל גודל הגביע(Lx Wx H) : Approx. 14.5x9x14cm/5.71x3.54x5.51inch Package כולל : 1 חתיכה הציפורים דלעת cup1 חתיכה הציפורים חציל cup Note : עקב מדידה ידנית, יש הבדל קטן בין גודל מהאמור לעיל לבין המוצר בפועל.בגלל את הצגת ו אפקטים של תאורה, הגדרות צג,וכו'.therecould להיות קצת הבדל צבע מקובל, אנא בטובך הערה.לבחור כל מה שאתה צריך בחנות שלנו.יהיה לך נחמד לרכוש ניסיון ולקבל מוצרים איכותיים, שירות התואם את מדיניות.

המאפיינים הבסיסיים

- Material:
Plastic
- Pumpkin Cup Size(LxWxH):
Approx. 11.8x8x6.5cm/4.65x3.15x2.56inch
- Eggplant Cup Size(LxWxH):
Approx. 14.5x9x14cm/5.71x3.54x5.51inch
Package Includes:
1 Piece bird feeder pumpkin cup :
1 Piece bird feeder eggplant cup :
Due to the manual measurement, there is a slight difference between the size from the above and the actual item. :
Becauseof the displaying and lighting effects, monitor settings,etc.therecould be a little color difference acceptable, please kindly note. :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

ההצעות הטובות ביותר