• משופץ
Qiilu המכונית האור הפנימי רצועת רכב דקורטיביים אור רצועה עם תאורה פנימית אוטומטית LED EL קר מנורת שינוי חלקי 4 מטרים ניאון אווירה זוהרת אור רצועה (לבן)

Qiilu המכונית האור הפנימי רצועת רכב דקורטיביים אור רצועה עם תאורה פנימית אוטומטית LED EL קר מנורת שינוי חלקי 4

ILS 16.04

【להשתמש בדמיון שלך】האור יכול להיות כפוף, להדביק או תלוי באופן חופשי לעשות כל גרפיים.האורך ניתן לגזור את התקנה נוחה.מגוון רחב של צבעים כדי לפגוש את צרכי שונים. 【יישום פשוט】רחב של יישומים, הזמינים בדלת, קונסולה מרכזי, הגה, מושבים ריפוד מושבים החגורה, לוח כלי, אורות וכו'.מוצר זה אינו צריך להיות דבוק, ישירות לשים בצד לתוך החלל של הדלת או לוח המחוונים, ללא התקנה הצרות. 【חיסכון באנרגיה】בטוח לשימוש, עמיד למים, קרינה-בחינם, עם חיים של עד 10,000 שעות .צריכת אנרגיה נמוכה, 50~70% של נורות LED, 20~40% של אורות מחרוזת, 1~10% של אורות ניאון. 【הפנים המכונית אור הרצועה 】אור עדין, לא בולט, נהיגה בטוחה, מסוגנן תאורה כדי לשפר את הנהיגה שלך תענוג.רכב פנים led רצועה רכה, יש אור לא יפגע בעיניים. 【לקנות עם נוח】אנו מחויבים ליצור את המוצר הטוב ביותר שירות עבור כל לקוח ולספק את בקרת האיכות ואת הכסף בחזרה להבטיח על מנת להבטיח כי אתה יכול לקנות אותו ללא כל חשש, אם מוצר זה אינו עונה על הציפיות שלך, אנא אל תהסס לפנות אלינו, אנחנו ננסה הטובה ביותר להתמודד עם עד שאתה מרוצה.תכונה : 2. מגוון רחב של יישומים, הזמינים בדלת, קונסולה מרכזי, הגה, מושבים ריפוד מושבים החגורה, לוח כלי, אורות וכו'.3. מוצר זה אינו צריך להיות דבוק, ישירות לשים בצד לתוך החלל של הדלת או לוח המחוונים, ללא התקנה troubles Specification : סוג פריט : המכונית אור דקורטיבי Strip Length : Approx. 4 מטר / 13.1 ft Light רצועת קוטר : Approx. 2.3 mm / 0.1 בעוד, 5 מ " מ עם תפירה edge9 בצבעים(אופציונלי) : לבן, כחול, קרח כחול, סגול, אדום, כתום, ורוד, ירוק, Yellow Q : איך אני מבדיל בין סיבוב או קליפ?ת : תראה את הצרכים שלך.אם יש רווחים, אתה יכול להשתמש קליפ סוג.אם אתה לא יכול, אתה יכול להשתמש את סוג D-מקל.שאלה : איך אני צריך כבלים?ת : זה יכול להיות מוכנס cigar lighter התקע או את החוט המקורי ברכב, כגון החוט המחבר את אורות או אורות קטנים, והאורות מסונכרנים כאשר אורות או אורות קטנים מופעלים.ש : כמה מטר אני צריך לקנות?תשובה : גנרל לוח המחוונים צריך בערך 1~3 מטרים, הדלת צריך בערך 1~1.5 מטר.באופן ספציפי, תראה את הקשת של לוח המחוונים.למדוד את הגודל או מילואים ארוך נקודה.את העודפים ניתן לחתוך ישירות או נסתרות בתוך הפנים הבקרה.האם לא לחתוך את זה.רשימת החבילות : 1 x Cigar Lighter Drive1 x רכב דקורטיביים אור הרצועה הערה : 1. נא לבדוק את מספר החלק של הפריט שלך, התאמת המידע לעיון בלבד.2. אם אתה לא בטוח של הפריט, אנא צור איתנו קשר לפני הקנייה כדי להימנע מיותר לחזור, תודה! .

המאפיינים הבסיסיים

Item Type:
 Car Decorative Light StripLength
Light strip diameter:
Approx. 2.3mm / 0.1in, with 5mm sewing edge9 Colors(optional)
A:
Look at your needs. If there are spaces, you can use the clip type. If you can't, you can use the D-type stick.
Q:
How should I wire it?
A:
It can be inserted in the cigar lighter plug or the original car wire, such as the wire connecting the headlights or the small lights, and the lights are synchronized when the headlights or small lights are turned on.
Q:
How many meters should I buy?
A:
The general instrument panel needs about 1~3 meters, and a door needs about 1~1.5 meters. Specifically, look at the arc of the instrument panel. Measure the size or reserve a long point. The excess can be cut directly or hidden inside the interior panel. Do not cut it.
Package List:
1 x Cigar Lighter Drive1 x Car Decorative Light Strip :
1. Please double check the part number of your item, matching information is for reference only.2. If you are unsure of the item, please contact us before buying to avoid unnecessary return, thanks!  :

ההצעות הטובות ביותר