• משופץ
חתול עץ חתול מגדל, Multi-Layer חתול העץ מגדל מגרד פעילות מרכז

חתול עץ חתול מגדל, Multi-Layer חתול העץ מגדל מגרד פעילות מרכז

ILS 116.10

[Multi-layer עיצוב]-זה multi-layer חתול עץ יש דירות מרווחות, מפוארות פלטפורמות ונוח לחתולים, כך הגור שלך יש יותר מקום למנוחה ובילוי.את פשוט סגנון של החתול הזה פעילות העץ מתאים שונים לקישוט הבית סגנונות. [חתול מרכז בידור]-החתול של פעילות העץ מאפשר חתולים לחדד את הציפורניים שלהם, לטפס, שינה ופעילות גופנית.אינטראקטיבי מגרד צעצועים, לקפוץ פלטפורמות לספק לך אנרגטיים והרפתקנים גורים, יביא לך יותר כיף.זה חתול בית נייד חייב להיות חלום. [נוח ובטוח חומר]-ארוגים ביד לחתולים, מה שהופך את החתול עץ תהנה הכי בנוח לגעת.בנוסף, מספר גירוד הודעות באמצעות טבעי סיסל החבל יש שחיקה, לא רק יכול לספק את דמותו של חתלתול, אבל גם יכול למנוע את הרהיטים, גרד בבית. [חסון ויציב מבנה]-חתול מטפס על מסגרת עשויה באיכות גבוהה מוצק לוחות עץ חזקה עם יכולת נשיאת עומס, מתן בטיחות עבור החתול שלך.בנוסף, עובי העמודים ורחב בסיס גם להפוך את החתול מסגרת יותר יציב ובטוח, כך שהחתול יכול בקלות ובבטחה לקפוץ חתול העץ. [קל להרכבה]-מצויד עם אבזרים מלאים, אתה יכול בקלות להרכיב את החתול פעילות העץ באמצעות הוראות מפורטות, כך החתול שלך יכול משלה מרכז בידור בזמן קצר.בנוסף, זה חתול עץ יכול לשמש לאורך כל העונה והוא מתאים רב-חתול משפחות.מפרט : חומר : טבעי מעץ מלא, סיסל ropecolor : white Size : 47.5 * 47.5 * 156cm Product Description The חתול העץ המשמש בבטחה עונה על הטבע של חתולים.זה רב תכליתיים מרכז תכונות טבעיות סיסל מגרדים, מכוסה סיסל, צעצוע חתול ביצים, דירות מרווחות ו מוטות.חתול הגירוד לספק מרחב כדי להפחית את החתול רצון לשרוט, לזחול, להגן, שטיחים, ריהוט ביתי מפני נזק, וזה מועיל חיות מחמד ו בעלי.מנוחה, בידור, פעילות גופנית, החתול שלך יכול לבזבז את כל היום.זה מפוארים, climbable חתול עץ גילוי מרכז יהפוך את קיטי שמח, לשמור על הבית שלך בטוח!תכונה : Multi-layer עיצוב מתאים עבור multi-cat families Simple סגנון מתאים לכל סוגי הביתה decoration It יש חזקה יכולת נשיאת עומס ומספק security Natural סיסל החבל הוא עמיד מאוד והוא יכול לענות על הצרכים הטבעיים של kittens Platform קופץ חתול הכדור להביא יותר כיף. cats Spacious דירות פלטפורמות לספק מקום מנוחה נוח עבור cats The חתול הפעילות של עץ יכול לחדד את הטלפיים שלה, לטפס, שינה, exercise Note : 1. לשמור את החתול עץ יבש.2. שימו לב אש המקור.3. נקי חתול העץ שלך האהוב על חתולים.4. לפני קונה, אנא ודא את גודל המוצר מתאים עבור חיית המחמד שלך.החתול עץ מתאים רק עבור קטנים ובינוניים חתולים.

המאפיינים הבסיסיים

Material:
Natural solid wood, sisal rope
color:
white
Size:
47.5 * 47.5 * 156cm
Product Description :
The cat tree that is used safely satisfies the nature of cats. This multifunctional center features natural sisal scrapers, covered with sisal, toy cat balls, spacious apartments and perches. Cat scratchers provide some space to reduce the cat's desire to scratch and crawl, and protect carpets and household furniture from damage, which is beneficial to pets and owners. Rest, entertainment, exercise, your cat can spend all day. :
This luxurious, climbable cat tree discovery center will make your kitty happy and keep your house safe! :
Feature:
Multi-layer design is suitable for multi-cat families :
Simple style suitable for all kinds of home decoration :
It has a strong load-bearing capacity and provides security :
Natural sisal rope is very durable and can meet the natural needs of kittens :
Platform jumping and cat ball bring more fun to cats :
Spacious apartments and platforms provide a comfortable resting place for cats :
The cat’s activity tree can sharpen its paws, climb, sleep and exercise :
1. Keep the cat tree dry. :
2. Pay attention to the fire source. :
3. Keep a clean cat tree for your favorite cats. :
4. Before buying, please make sure the product size is suitable for your pet. The cat tree is only suitable for small and medium cats. :

ההצעות הטובות ביותר